RK73G1ETTP1402F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1402F
JLCPCB Part #
C2577934
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS