RN731JTTD7682F50
MFR.Part #
RN731JTTD7682F50
JLCPCB Part #
C4073493
Description
-55℃~+155℃ 63mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS