RN732BTTD8160B10
MFR.Part #
RN732BTTD8160B10
JLCPCB Part #
C4178243
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS