RK73G1ETTP1301F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1301F
JLCPCB Part #
C2577737
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS