RK73G1ETTP12R7D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP12R7D
JLCPCB Part #
C3922939
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS