RK73H1ETTP3322F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3322F
JLCPCB Part #
C5251178
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS