WK73S2BTTD2R2J
MFR.Part #
WK73S2BTTD2R2J
JLCPCB Part #
C7117374
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS