RN732BTTD7230F10
MFR.Part #
RN732BTTD7230F10
JLCPCB Part #
C4332137
Description
-55℃~+155℃ 125mW 723Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS