RK73B1FRTTBL514J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL514J
JLCPCB Part #
C2582213
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS