RK73G1ETTP1002D
MFR.Part #
RK73G1ETTP1002D
JLCPCB Part #
C830215
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS