RN73H2BTTD2802C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2802C25
JLCPCB Part #
C4107216
Description
250mW 28kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS