RK73G1ERTTP9761F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP9761F
JLCPCB Part #
C7339740
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS