RN73R2ETTD6731B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6731B10
JLCPCB Part #
C4146281
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.73kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS