SG73S2ETTD1332D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1332D
JLCPCB Part #
C4164042
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS