RK73G1ERTTP64R9D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP64R9D
JLCPCB Part #
C6388399
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS