RK73G1ERTTP4643D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP4643D
JLCPCB Part #
C5870577
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS