RK73G1ERTTP4121F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP4121F
JLCPCB Part #
C6648164
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS