RN732BTTD3322C50
MFR.Part #
RN732BTTD3322C50
JLCPCB Part #
C4113887
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS