RK73G1ERTTP3830D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP3830D
JLCPCB Part #
C5870561
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS