RK73G1ERTTP3093D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP3093D
JLCPCB Part #
C6388207
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS