RN73R2ETTD5112D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD5112D100
JLCPCB Part #
C4274117
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS