RK73G1ERTTP1910F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1910F
JLCPCB Part #
C7283571
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS