RK73G1JTTD1960D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD1960D
JLCPCB Part #
C2579562
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS