RK73G1ERTTP1071F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1071F
JLCPCB Part #
C6181163
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS