RK73G1ERTTP1070D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1070D
JLCPCB Part #
C5725009
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS