RN73H1JTTD26R4F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD26R4F25
JLCPCB Part #
C4168165
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS