RK73BW3ATTE5R1J
MFR.Part #
RK73BW3ATTE5R1J
JLCPCB Part #
C514891
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS