RN73R1JTTD41R7C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD41R7C50
JLCPCB Part #
C2519178
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.7Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS