RK73BW2HTTE271J
MFR.Part #
RK73BW2HTTE271J
JLCPCB Part #
C202444
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS