HV733ATTE6194F
MFR.Part #
HV733ATTE6194F
JLCPCB Part #
C4125791
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.19MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS