RN731JTTD1132B25
MFR.Part #
RN731JTTD1132B25
JLCPCB Part #
C3975380
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS