RN732BTTD6200F25
MFR.Part #
RN732BTTD6200F25
JLCPCB Part #
C4112929
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS