RK73B2HTTE821G
MFR.Part #
RK73B2HTTE821G
JLCPCB Part #
C2581130
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS