RN73H2ETTD9880D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD9880D100
JLCPCB Part #
C4231134
Description
250mW 988Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS