SG73S2ATTD335G
MFR.Part #
SG73S2ATTD335G
JLCPCB Part #
C4262214
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS