RK73B2HTTE623G
MFR.Part #
RK73B2HTTE623G
JLCPCB Part #
C2580807
Description
-55℃~+155℃ 200V 62kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS