RK73B2HTTE565G
MFR.Part #
RK73B2HTTE565G
JLCPCB Part #
C6270129
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS