RK73B2HTTE275J
MFR.Part #
RK73B2HTTE275J
JLCPCB Part #
C2577962
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS