RK73B2HTTE334J
MFR.Part #
RK73B2HTTE334J
JLCPCB Part #
C2577959
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS