RN73H1JTTD2291D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2291D100
JLCPCB Part #
C3966664
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.29kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS