RK73B2HTTE241G
MFR.Part #
RK73B2HTTE241G
JLCPCB Part #
C2581047
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS