RK73B2HTTE181J
MFR.Part #
RK73B2HTTE181J
JLCPCB Part #
C830206
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS