RN73H1ETTP1561C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1561C10
JLCPCB Part #
C4239647
Description
1.56kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS