RK73B2HTTE181G
MFR.Part #
RK73B2HTTE181G
JLCPCB Part #
C2580554
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS