RN73R2BTTD7153F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD7153F50
JLCPCB Part #
C3970112
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS