SG73S2E1RTTD4871D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4871D
JLCPCB Part #
C5916552
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS