RN73H2ATTD1063F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1063F50
JLCPCB Part #
C3970252
Description
-55℃~+155℃ 106kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS