RK73B2ETTD5R1J
MFR.Part #
RK73B2ETTD5R1J
JLCPCB Part #
C830192
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS