RK73B2ETTD511J
MFR.Part #
RK73B2ETTD511J
JLCPCB Part #
C516164
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS