RK73B2ETTD272J
MFR.Part #
RK73B2ETTD272J
JLCPCB Part #
C830176
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS